Close

Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-joga.

 

To, kim jestem dziś kształtują/kształtowali moi nauczyciele: Beata Waszczykowska, Janusz Szopa, Angie Święc, Roman Grzeszykowski, Jurek Jagucki, Maciej Wielobób, Michał Maciaszek, Radek Rychlik, Marina Jung, Moi Uczniowie. Wzystkim bardzo dziękuję.

 

Praktykę rozpoczęłam w 2004 roku. W zależności od moich zmieniających się potrzeb, joga pełniła w moim życiu różne role. Na początku była ciekawą aktywnością fizyczną, dzięki której pozbyłam się bólu pleców, schudłam, a w ciele obudziła się niespotykana dotąd siła. W ciąży pozwoliła mi zachować sprawność, a potem z łatwością wrócić do formy. Bywała moim miejscem ucieczki w trudnych chwilach, dawała spokój. Zawsze była wielką pasją.

 

Z każdym rokiem, dzięki kontaktowi z jogą, stawałam się coraz bardziej świadoma. Swojego ciała, swoich myśli i emocji. Dziś jest sposobem życia, już nie pełni żadnej roli. Po prostu jest. Pozwala mi poznawać siebie, doświadczać bycia tu i teraz. To się dziejecały czas, w każdej minucie, na macie i poza nią.

 

Trzy lata po rozpoczęciu praktyki poprowadziłam pierwsze zajęcia. Pamiętam wielką radość jaka mi wtedy towarzyszyła. Ona nigdy nie osłabła. Wciąż kocham to robić. Uwielbiam to coś niewidzialnego, niematerialnego, co wydarza się podczas sesji jogi. Między mną, a uczestnikami zajęć. Między nimi (Wami) nawzajem. To, co sprawia, że każde takie spotkanie jest wyjątkowe, całkowicie niepowtarzalne. Zapraszam Was na moje zajęcia, byśmy mogli wspólnie pokonywać słabości ciała, uwalniać się od napięć (nie tylko cielesnych), doświadczać i poznawać samych siebie.

Ania