Close

Mieścimy się na pierwszym piętrze XIX-wiecznej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 149 lok. 4 

– znajdujemy się w odległości 100m od przystanku Piotrkowska Centrum

– najbliższy bezpłatny parking samochodowy – Galeria Łódzka 

zajęcia odbywają się codziennie – szczegóły w rozkładzie jazdy 

– prowadzimy grupy zarówno dla seniorów jak i dla dzieci 

– fizjoterapia – oferujemy szeroką gamę masaży terapeutycznych

Druga lokalizacja Stacji Joga, to przeuroczy lokal przy ulicy Retkińskiej 82/2

Trzecia nasza szkoła to serce dzielnicy Łódź-Górna. Znajdujemy się na Pabianickiej 88 A tuż przy skrzyżowaniu ul. Pabianickiej i al. Jana Pawła II

Drogi Czytelniku tej oto historii,

w Twoje ręce oddajemy historię Stacji Joga, opowiedzianą przez jej założyciela – Maćka, bez którego to miejsce, zrzeszające dzisiaj zarówno pasjonatów jak i początkujących adeptów jogi, nigdy by nie powstało. Zapraszamy Cię do krótkiej lektury 🙂

Wiosna 2010 była bardzo gorąca. Nic nie zapowiadało nadchodzących zmian. Zaczęło się od niezwykłego upominku – zaproszenia na zajęcia w osiedlowym klubie fitness, do którego uczęszczała mama. Tego dnia w grafiku była tylko joga. Ten, który łudzi się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia – myli się. Mimo to, osoby na sali robiły duże wrażenie. Ich energia zatrzymała mnie i nie pozwalała mi odejść. Na początku uczęszczałem z ciekawości, jednakże po kilku sesjach dopadło i mnie.
Plecy przestały boleć, na twarz wrócił uśmiech, uaktywniłem się!

Po kilku miesiącach wiedziałem że joga jest tym co zostanie ze mną i zapragnąłem podzielić się pasją. Po ukończeniu kursu instruktorskiego z pomocą koleżanek joginek, udało mi się zrealizować dojrzewające od lat marzenie.

W 2014 roku powstała Stacja Joga. Szybciej niż mogłem przypuszczać moja szkoła zapełniła się uśmiechniętymi ludźmi. Udało mi się przekonać do jogi zarówno studentów jak i seniorów, kobiety i nawet kilku mężczyzn. Niebawem okazało się, że 90 min na sali to dla niektórych za mało.

Tak właśnie w 2015 roku zrodziła się idea JogaCampu. W międzyczasie poznałem odpowiednich ludzi z którymi stworzyłem oparty na zaufaniu zespół.

Po 4 latach, ciągle nam mało:

– w 2017 powstał salon fizjoterapii i masażu
– W 2018 roku stworzyliśmy drugą Stację na łódzkiej Retkini
– w 2019 poszerzamy ofertę wyjazdów o kolejne moduły, takie jak Joga body&mind
– powiększamy zespół, docierając na eventy do łódzkich przedszkoli i parków
– w lutym 2020 otwieramy trzecią naszą szkołę – Stację Joga Pabianicka

Dziś z dumą mogę powiedzieć o Stacji Joga że to największa szkoła szczęścia w Łodzi, a setki uśmiechniętych ludzi, z którymi miałem przyjemność pracować, są motorem do tworzenia kolejnych inicjatyw.

Już teraz dołącz do nas, razem z nami budując jeszcze szczęśliwszy ciąg dalszy tej historii.

~ Maciek