Close

Stacja joga to łódzka sieć szkół jogi. Mieścimy się w czterech lokalizacjach, umiejscowionych w sercu czterech dzielnic miasta.

Jesteśmy w centrum, na Chojnach, Retkini i Bałutach.

Najstarsza z naszych szkół zlokalizowana jest na pierwszym piętrze XIX-wiecznej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 149 lok. 4

Druga lokalizacja Stacji Joga, to przestronny lokal przy ulicy Retkińskiej 82/2. Największa z naszych sal.

Trzecia szkoła to Chojny. Znajdujemy się na Górnej przy ulicy Pabianickiej 88A, tuż przy skrzyżowaniu ul. Pabianickiej i al. Jana Pawła II

Czwarte miejsce jest na Bałutach, na ul. Goplańskiej 25, na parterze w kameralnym wolnostojącym budynku usytuowanym w sąsiedztwie rynku bałuckiego.

 

Przydatne informacje znajdziecie w zakładkach poniżej.

Serdecznie zapraszamy.

Drogi Czytelniku tej oto historii,

w Twoje ręce oddajemy historię Stacji Joga, odpowiedzianą przez jej założyciela – Maćka, bez którego to miejsce, zrzeszające dzisiaj zarówno pasjonatów jak i początkujących adeptów jogi, nigdy by nie powstało. Zapraszamy Cię do krótkiej lektury.

 

Wiosna 2010 była bardzo gorąca. Nic nie zapowiadało nadchodzących zmian. Zaczęło się od niezwykłego upominku – zaproszenia na zajęcia w osiedlowym klubie fitness, do którego uczęszczała mama. Tego dnia w grafiku

była tylko joga. Ten, który łudzi się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia – myli się. Mimo to, osoby na sali robiły duże wrażenie. Ich energia zatrzymała mnie i nie pozwalała mi odejść. Na początku uczęszczałem z ciekawości, jednakże po kilku sesjach dopadło i mnie. Plecy przestały boleć, na twarz wrócił uśmiech, uaktywniłem się! Po kilku miesiącach wiedziałem że joga jest tym co zostanie ze mną i zapragnąłem podzielić się pasją. Po ukończeniu kursu instruktorskiego z pomocą koleżanek joginek, udało mi się zrealizować dojrzewające od lat marzenie.

 

W 2014 roku powstała Stacja Joga. Szybciej niż mogłem przypuszczać moja szkoła zapełniła się uśmiechniętymi ludźmi. Udało mi się przekonać do jogi zarówno studentów jak i seniorów, kobiety i nawet kilku mężczyzn. Niebawem okazało się, że 90 min na sali to dla niektórych za mało. 

 

Tak właśnie w 2015 roku zrodziła się idea JogaCampu. W międzyczasie poznałem odpowiednich ludzi z którymi stworzyłem oparty na zaufaniu zespół. 

 

Po 9 latach, ciągle nam mało:

– w 2017 powstał salon fizjoterapii i masażu

– W 2018 roku stworzyliśmy drugą Stację na łódzkiej Retkini

– w 2019 poszerzamy ofertę JagaCampów o zimowe wyjazdy do słonecznych miejsc

– w lutym 2020 otwieramy trzecią naszą szkołę – Stację Joga Pabianicka

– we wrześniu 2023 czas na Bałuty – otwieramy Stację Goplańską

 

 

Niezmiennie poszerza się wachlarz organizowanych przez nas wyjątkowych wydarzeń warsztatów.

 

Dziś z dumą mogę powiedzieć o Stacji Joga że to największa szkoła szczęścia w Łodzi, a setki uśmiechniętych ludzi, z którymi mam przyjemność pracować, są motorem do tworzenia kolejnych inicjatyw.

 

Już teraz dołącz do nas, razem z nami budując jeszcze szczęśliwszy ciąg dalszy tej historii.