Close

Każdego dnia stawiam kroki mając szeroko otwarte oczy na świat. Pozwalam dziać się rzeczom, a moje kieszenie wypełnione są wrażliwością na wszystkie napotkane istoty. Z otwartym sercem na odczuwanie, a głową wypełnioną ciekawością na poszukiwanie ścieżek, które wzbogacają moją mądrość, uczę się je dostrzegać. I iść krok za krokiem…

 

Wiem, że mam całe życie, aby dotrzeć do miejsca gdzie samo bycie jest wartością najwyższą, w pełni świadomą. Gdzie jest miejsce na wszystko i wszystko ma swoje miejsce. Gdzie znajduje się harmonia, a emocje i uczucia współistnieją bez walki dając sobie przestrzeń na istnienie. Zatem nie spiesznie tam zmierzam… to jest moja ścieżka jogi.

 

Jestem dyplomowanym nauczycielem według metody B.K.S.Iyengara w stopniu Introductory II, wciąż uczę się od najwybitniejszych nauczycieli tj: Abhijata Sirdhar Iyengar, ks. Joe Pereira, Birjoo Mehta, Gulnaaz Dashti, Michał Szczepanik (moje pierwsze kroki na macie), Jurek Jagucki, Konrad Kocot, Romek Grzeszykowski, Robert Spica, Beata Waszczykowska. Na ścieżce jogi jestem od 2005r, po krótkich przerwach na rodzenie moich synów zawsze wracałam na matę na której pozostaję do dziś i kroczę powoli dając czas sobie i swoim uczniom.

Arka