Close

Jestem fizjoterapeutką. Moją specjalnością jest masaż. Wykonuję zabiegi wybranych okolic ciała, masaże kosmetyczne, relaksacyjne, a także lecznicze. Wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, ukończyłam również szereg kursów uprawniających do wykonywania specjalistycznych masaży i terapii.

 

Od 2012 roku biorę aktywny udział w wakacyjnych turnusach rehabilitacyjnych, gdzie zakres moich obowiązków obejmuje wykonywanie zabiegów z dziedziny rehabilitacji oraz masaży dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta. Wykonywałam także zabiegi ze sfery odnowy biologicznej oraz zabiegi uzdrowiskowe. Na swoim koncie doświadczeń zawodowych mam również organizację dni zdrowia w Ośrodku Szkoleniowo-Jeździeckim, na których pacjenci mieli możliwość zdiagnozowania swoich przypadłości i zakwalifikowania do właściwego zabiegu leczniczego.

 

Fizjoterapia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Wciąż staram się poszerzać moją wiedzę, biorę aktywny udział w wielu szkoleniach i konferencjach fizjoterapeutycznych i systematycznie pozyskuję wiedzę odnośnie nowych technik zabiegowych.

 

Zawsze na pierwszym miejscu stawiam komfort i dobro pacjenta. Staram się zapewnić miłą i profesjonalną atmosferę. Technikę wykonywanego zabiegu dobieram w sposób taki, by była ona przyjemna, a jednocześnie dawała najlepszy efekt leczniczy, a dowodem na jego skuteczność jest uśmiech moich pacjentów powracających – już bez bólu – na zabiegi relaksacyjne.

Zapraszam do korzystania z moich porad i usług!

Kasia