Close

Zapraszając różne osoby na zajęcia jogi, często słyszę w odpowiedzi: ‘to nie dla mnie, jestem taka nierozciągnięta’ albo ‘to dla mnie zbyt spokojne/nudne/będę się nudzić’.

Gdy w 2008 roku stawiałam pierwsze kroki na macie, byłam w podobnym miejscu. Sztywne ciało i niespokojny umysł. Potem joga stała się dla mnie sposobem radzenia sobie ze stresem i presją studiów medycznych, nauczyła słuchać i rozumieć swoje ciało, wyciszyć niespokojny umysł, uleczyła z bezsenności, pomogła odzyskać sprawność i wrócić do dobrego
samopoczucia po złamaniu stawu łokciowego, ukoiła przewlekły ból kręgosłupa. Dzisiaj jest nieodłączną częścią mojego życia. Jako lekarka głęboko wierzę w to, że joga pomaga utrzymać zdrowie w jego fizycznym, emocjonalnym i duchowym aspekcie. I że jest dla każdego. Również, a może w szczególności, dla osób o sztywnym ciele i niespokojnym umyśle.

Podstawą mojej praktyki jest Hatha Joga, którą regularnie przeplatam z Yin Jogą. W grudniu 2017 roku ukończyłam kurs nauczycielski Hatha Jogi w Rishikesh w Indiach rozpoznawany przez Yoga Alliance. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Jogi Klasycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki wspaniałej nauczycielce jogi, mojej mentorce, Ani Kaczmarek, trafiłam do zespołu Stacji i mam możliwość, aby dzielić się z Wami moją pasją.

Zapraszam do wspólnej praktyki.

Marta